nu stiu ce sa fac.

Ciclul menstrual

Postata de elenmerry cu 12 ani in urma.

am avut ciclul pe 23 iunie si dupa 4 iulie am inceput sa iau branca ursului pt ca ne dorim ft mult un copil dar mi-a revenit ciclul si acum nu stiu ce sa fac.e normal?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Evident ca nu este normal. Daca doriti sa ramaneti insarcinata, discutati cu medicul dvs. Nu este recomandat sa luati ceva fara acordul sau. Mergeti cat mai curand la medic.