nu mi-a venit cicilu de 2 luni

Ciclul menstrual

Postata de hanns.g cu 11 ani in urma.

Nu mia venit ciclul de doua luni.sunt virgina deci nu am cum sa fiu insarcinata.ce as putea face sa-mi vina:(...sunt speriata...sfaturi?!:*

Raspunsuri (2)

sorinasorina

acum 11 ani

buna,daca spui ca esti virgina nici nu este vorba de a fi insarcinata,cauza este ca tu esti racita,ar tb sa consulti un medic pt un tratament.

Sigada

acum 11 ani

Lipsa sau intanzierea mentruatiei pot fi determinate de o serie de factori asfel ca va recomand sa mergeti la un consult ginecologic pentru stabilirea unui diagnostic si a unor masuri terapeutice.