Menstratie mai devreme?

Ciclul menstrual

Postata de Cristina cu un an in urma.

Buna,sunt un pic ingrijorata am o menstruatie regulate la 28 de zile si ma tine exact 3 zile ,luna asta mi-a venit cu 5 zile mai devreme mi-a curs foarte mult in primele 2 zile cu gheaguri apoi cate putin adica 4 -5 picaturi pe zi ,sunt in a 5 -a zi si inca tot curge dar foarte putin,nu mi-a venit niciodata mai devreme si nici nu ma tinut 5 zile niciodata
Am o viata sexuala active ,imi doresc un bebe asa ca am avut relatii sexuale si in ziua ovulatiei
Ma poate ajuta cineva cu un raspuns va rog

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504