Imi intarzie menstruatia

Ciclul menstrual

Postata de RalucaM cu 11 ani in urma.

Mi-am facut 4 teste de sarcina, si au iesit negative, in zile diferite, trebuia sa imi vina menstruatia miercuri, si azi e duminica si nimic. De miercuri am simptomele menstruatiei, dar nu imi vine. Iar medicul doar joia viitoare mi-a facut programare. Sunt ingrijorata, sunt asa de nerabdatoare pana vineri. Tin sa precizez ca am luat in urma cu 1 luna jumatate Karissa, 6 pastile si le-am intrerupt fiindca nu ma simteam deloc bine de la ele, si de atunci mi-a fost dereglata menstruatia. Acum astept sa imi vina ca deja de 4 zile sunt tot pe simptomele dinainteaa menstruatiei si e aiurea. cand ma uit...si nu vad nicio pata de sange. Multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Dorina

acum 11 ani

Daca rezultatul doctorului este negativ, adica nu exista un bebe in viitorul apropiat, te sfatuiesc sa incerci sa iei tinctura din corinadru. Daca dupa 3 cure cu acesta tinctura nu ti-a venit ciclu mergi neaparat la un control.