Este posibil sa fiu gravida?

Ciclul menstrual

Postata de Georgeta1226 cu 11 ani in urma.

Buna, imi cer scuze, dar am si eu o intrebare, poate o sa vi se para una prosteasca dar va rog frumos sa ma lamuriti cat se poate de bine si de serios. Se poate sa raman gravida doar daca m`am jucat cu prietenul meu? sunt virgina, dar ne mai jucam, dar niciodata nu s`a apropiat de vagin..se poate doar daca m`as fi atins acolo cu sperma??mi`a intarziat menstruatia 9 zile..trebuie sa`mi vina pe 18 si acum suntem in 25 si nimic...se poate asa ceva?? va multumesc din suflet pentru raspuns!!!

Raspunsuri (4)

ana

acum 11 ani

mai mult ca sigur ca esti insarcinata . cel mai sigur e sa faci un test de sarcina

raiysa

acum 11 ani

Daca doresti sa discutii mai multe despre sex, dragoste si alte probleme te invit pe forumul :
http://femina.forumer.ro/

DianaDy

acum 11 ani

Am o intrebare daca ma puteti lamuri si pe mine....eu am luat anticonceptionale vreo 3 ani pana anul trecut dupa nunta,adica pana la sfarsitul lunii iunie 2011.anul acesta am luat iar o luna prin februarie si dup-aia am incetat sa mai iau.in luna mai ne-am mutat definitiv de la brasov la timisoara,si chiar in ziua mutarii,adica pe 5 mai,mi-a venit menstruatia.insa a fost si ultima.azi suntem in data de 28 iunie si nimic,nici macar un simptom.pe la inceputul lunii mi-am facut un test,insa mi-a aparut doar o liniuta,deci nu eram insarcinata.ieri in data de 27 mi-am mai facut unul si la fel,tot o liniuta...ce credeti?as putea fi insarcinata sau sunt alte cauze...nu stiu ce sa mai cred.va multumesc si astept parerile voastre indata.o zi buna sa aveti!

Utilizator11636461112

acum 2 ani

Hei. Până la urmă ce s-a întâmplat?