escapelle

Ciclul menstrual

Postata de madalyna25 cu 11 ani in urma.

am luat escapelle acum 3 saptamani cand eram in ultima zi de menstruatie si dupa aceea dupa 5 zile de la administrare am avut acea sangereare acum cand trebui sa-mi vina menstruatia am de vreo 3 4 zile niste scurgeri maro,ele nu sunt abundente si nu sunt rosiatice au fost si mai inchise si mai deschise am facut si 2 teste de sarcina si ambele au iesit negative e posibil sa fi ramas totusi insracinata?e o dereglare de la pastila?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Probabil este vorba de o dereglare hormonala datorata administrarii de anticoceptionale. Cu toate acestea, este recomandat sa consultati medicul ginecolog.