e normal

Ciclul menstrual

Postata de lisa_neculai cu 11 ani in urma.

fetita mea ii vine menstruatia la 25 de zile distanta luna asta de doua ori o dat pe 2 ianuarie si astazi pe 25 ianuarie e corect are 14 ani in vara

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ciclul menstrual poate varia fiziologic intre 21 si 35 de zile; puteti sa consultati un medic endocrinolog pentru determinari hormonale.

Cornelia

acum 11 ani

Buna,
Cel mai bun rezultat in cazul acestor afectiuni se obtine prin Homeopatie. Trebuie sa gasesti un medic homeopat bun la care sa apelezi, deoarece in Homeopatie este foarte important medicul homeopat.
Multa sanatate!