durere ovare

Ciclul menstrual

Postata de lavinia155 cu 12 ani in urma.

Va contactez cu urmatoarea problema: Inainte de inceperea menstruatiei, cu 4-5 zile, a aparut o secretie vaginala usor maronie, chiar si rosiatica uneori dar foarte apoasa. In timpul menstruatiei am avut dureri in zona ovarelor in priemele 2 zile.Acum la finalul menstruatiei durerile au aparut, sunt intermitente dar si acea secretie destul de apoasa si maronie.Am ciclul menstrual regulat. As dori sa stiu ce investigatii sunt necesare si care ar fi problema. Lavinia, 20 de ani

Raspunsuri (1)

laura

acum 12 ani

Sa mergi la ginecolog,posibil o anexita sau altceva..numai un medic te poate lamuri...