Ce trebuie sa fac ?

Ciclul menstrual

Postata de Alexandra cu un an in urma.

Am făcut sex neprotejat înainte cu o zi să-mi vina menstruația... Se poate sa rămân însărcinată

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca sunteti ingrijorata cu privire la o posibila sarcina, puteti realiza un test de sarcina acasa.

De asemenea, este recomandat sa discutati cu un medic despre optiunile de contraceptie pentru a evita o sarcina nedorita.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Investigatii-in-sarcina/cand-si-cum-se-poate-efectua-un-test-de-sarcinai_19272
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/cum-alegem-metoda-contraceptiva-potrivita_10677