ce sa fie oare?

Ciclul menstrual

Postata de mikisor 5483 cu 13 ani in urma.

Am avut ciclu ultima oara in august pe 12, in septembrie am administrat o crema intravaginala contra racelii jos si anume gincanesten,de atunci nu am mai avut menstruatie nu o mai astept voi merge la medic insa as dori un sfat pana atunci,am facut si un test de sarcina care a iesit negativ....nu stiu ce sa mai cred sa fiu racita?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Ia niste Vitamina E in asteptarea consultului medical. Ajuta. Daca ai administrat crema fara recomandarea medicului, poate ai facut ceva gresit. Mai multe nu stiu sa iti spun.