buna...

Ciclul menstrual

Postata de moni-laura cu 11 ani in urma.

luna trecuta am facut o intrerupere de sarcina , iar in urma acestuia mi-a venit ciclu mai multe zile(cam 12 zile)si cam 8 zile mi-a venit mai abundent....mi s-a recomandat sa-mi cumpar FAVISAN-formula pentru anemii,distrofii,hemoragii ,(pe baza de plante)pe care sa-l iau timp de 3 luni. As vrea sa intreb ,-are ceva daca am uitat sa-l iau de vreo 3 zile...are ceva daca am intrerupt tratamentul?sa-l continui sau sa ma opresc?....imi mai ajuta acum cu ceva daca nu lam luat?

Raspunsuri (3)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa aflati mai multe despre problema dumneavoastra,cauze,metode de tratament,analize medicale,medici,tratament naturist,puteti sa ma contactati printr-un e-mail la adresa [email protected]. Consultatiile se efectueaza contra sumei de 15 lei,si ve-ti afla toate raspunsurile de care aveti nevoie.

Medic naturopat.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Acesta este un produs pe baza de plante iar intreruperea lui nu atrage consecinte. Il puteti administra in continuare fara probleme.

ala bala

acum 11 ani

"imi mai ajuta acum cu ceva daca nu lam luat?"

Cum poa'' sa te ajute ceva ce nu ai luat, huh?