Buna .

Ciclul menstrual

Postata de Irinuqa cu 11 ani in urma.

Buna . Ma numesc Irina si am !6 ani . Tin sa mentionez ca sunt virgina . Acum o saptama mi-a trecut ciclul ...Dar astazi mi-a curs iar nu imi curge mult nu ma doare burta . Oare sunt dereglari ? .......... Si verisoarei mele ia intarziat 3 saptamani ... tin sa mentionez ca si ea este virgina . Sunt dereglari oare ?

Raspunsuri (2)

Irinuqa

acum 11 ani

16 . scuzati-ma :-( astept raspunsuriiii

gabymry

acum 11 ani

stai linisita ca se mai intampla. e normal, poate fi din cauza stresului sau ai stat cu fundul pe ciment rece sau ai umblat desculta sau cu spatele gol.... daca se intampla mai des atunci mergi la doctor. succes