Buna ziua poate veni ciclu peste sarcina?

Ciclul menstrual Ginecologie Sangerare Sarcina
+1
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11527267355 cu 5 ani in urma.

Buna am loat anticonceptonale pana in luna aprilie inclusiv si luna asta nu am mai loat , si banuiesc ca am ramas insarcinata dar sangerez de ieri ( normal ciclul trebuia sa vina in data de 26 mai ) ....poate veni ciclul peste sarcina ? Mai sunt mamici care or patit la fel ?

Raspunsuri (1)

Gabriela

acum 5 ani

Nu exista ciclul in sarcina . Pot fi sangerari in sarcina insa nu la fel de abundente ca si ciclul normal . De obicei tin mai putin .