anticonceptionalele

Ciclul menstrual

Postata de IuliaLya cu 11 ani in urma.

Buna fetelor, cine stie sa imi spuna daca anticonceptionalele cerazette ingrasa? am inceput sa le iau de 2 luni si simt ca m-am ingrasat vre-o 2 kg acum sa fiu sincera le-am oprit sperand sa dau inapoi kg care le-am capatat in parcursul acelor 2 luni. Va pup si multa sanatate.

Raspunsuri (1)

demian claudia

acum 8 ani

Da .se poate si eu folosesc cerazette de 3 luni si mam.in grasat cu 4 kg