am facut sex protejat

Ciclul menstrual

Postata de ion3l@ cu 12 ani in urma.

buna ziua as dori sa va intreb daca am facut sex protejat si a doua zi mia venit menstruatia pot ramne insarcinata ca am niste arsuri stomacale si mei tare teama sa nu fiu insarcinata

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Perioada fertila din ciclul ovulator se incadreaza in zilele 10-17 dupa prima zi a menstruatiei, cand are loc ovulatia .