Am ciclu de 3 ori pe luna.

Ciclul menstrual

Postata de carmen_79 cu 11 ani in urma.

De 2 luni i-mi vine ciclu de 3 ori pe luna.Am fost la doctor si mi-a dat Gynease prima data, apoi am adaugat Orgametril si la-am intrerup dupa 21 zile. Nu mai stiu ce sa iau, i-mi vine din 10 in 10 zile ,iar la doctorita nu mai merg asa fara rost. Stie cine ceva in legatura cu aceasta problema? Ar trebui sa fac analize?

Raspunsuri (7)

elenach

acum 11 ani

consulta si un medic homeopat si cauta despre tinctura de zmeur

carmen_79

acum 11 ani

Multumesc.

Sigada

acum 11 ani

Va recomand sa cereti parerea si altui medic.

carmen_79

acum 11 ani

Multumesc mult.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Va recomand, de asemenea, sa consultati alt medic ginecolog pentru investigatii amanuntite ( inclusiv determinarea de hormoni).

carmen_79

acum 11 ani

Voi merge la un alt Doctor.Tin sa mentionez ca am doi copii, a doua nastere a fost prin cezariana si am trompele legate. Au vreo legatura cu acesta dereglare hormonala? Multumesc mult pentru sfat.

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Incearca Homeopatia, care are rezultate bune, in probleme de sanatate. Spun din experienta avuta in familia mea, cu rezultate bune, aplicand Homeopatia, la multe probleme. Foarte important este sa gasesti un homeopat bun, deoarece homeopatia are rezultate, dar aplicata cum trebuie.
Iti doresc sa iti ajute Dumnezeu sa gasesti un homeopat bun, asa cum am gasit noi!