Stricarea formei fetei

Chirurgie estetica

Postata de cu 11 ani in urma.

Buna ziua vreau sa va intreb ce as putea face in cazul asta:m-am dat cu un gel de curatare din gama garnier si m-am inrosit in zona nasului(dar nu toata)si in jurul ochilor, cred ca m-am iritat si mi sa facut ca o coarja gen cand te ai cu super glue si eu nu am stiut ce sa fac si cu unghia mi-am, , smuls` primul strat de piele din zonele alea, am fost la 3 domni dermatologi la nici unul nu mi-a facut nimic ziceau ca nu am nimic, dar eu cand e frig afara ma inrosesc tare din cauza asta mi-am stricat forma fetei ca sa intelegeti e ca si cum va-ti lua primul strat de piele de pe nas si in jurul ochilor si nu mai creste parca e, , desumflata` zona aia.(de vreo 4 ani e asa).Mi sa spus ca trebuie sa ma duc la o clinica cu specializarea chirurgie plastica si reconstructiva.Un sfat ce as putea face va rog frumos ultima mea sansa am dat foarte multi bani pana acum dar nimeni nu mi-a zis nimic plus ca in Vaslui nu gasesc asa ceva.Mi sa deteriorat, mi-a zis medicul de familie ca mi-am facut un peeling chimic facut acasa, fara specialist. Va multumesc

Raspunsuri (2)

romelian

acum 11 ani

nu ar fi rau sa-i contactezi pe producatorii acestui gel si sa porti odiscutie cu ei,sa afli cat mai multe amanunte referitor la gelul respectiv. Daca nu vor dori sa discute, intenteaza-le proces si goleste-i de bani.

acum 11 ani

Da sa intamplat de demult si de atunci parca sunt alt om...m-am saturat din cauza ca stiu cum eram de fapt inainte normala nu ca acum de imi este rusine sa ma uit in ochii lui om.Ca se cunoaste rau romelian