arsuri care se inegresc

Chirurgie estetica

Postata de andreeiutza cu 10 ani in urma.

in 2000 am suferit arsuri de gr 2-3-4 am fost internata 3 luni imobilizata la pat cand am fost si operata acum ma dor tendoanele si unde ni-sau pus grefe de pile mi-au aparut niste pete negre

Raspunsuri (2)

buna

acum 10 ani

aici numai homeopatia te poate ajuta. Daca nu cunosti un medic homeopat bun
scrie-mi un email la za_ne_bu_ne pe yahoo (insa elimina liniutele din nume).

antoneta142936

acum 10 ani

Eu sa fiu in locul tau as incerca masaje cu alifie de galbenele sau tataneasa de multe ori pe zi . Asta, cred eu, iti va ajuta si la tendoane si la piele. sanatate multa