Am ceva de comunicat cine ma poate ajuta este vorba de o iritatia langa capul penisului?

Candidoza

Postata de Utilizator11556538871 cu 5 ani in urma.

Mia aparut o iritatia langa capul penisului pe pielita ce înveleste capul penisului si niste roseata ce ma ustura ajutatima cu ce fel de ceai sau crema sa ma dau

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101