c***a 60 flacoane dacarbazin de 100 mg

Cancer

Postata de lullu_chick cu 13 ani in urma.

Am de c***a 60 flacoane dacarbazinum de 100 mg aduse din Germania. Pot fi contactat la telefon nr. 0216487754.

Raspunsuri (17)

dan

acum 13 ani

dacarbazina 200. 18euro/flacon
[email protected]

Catalina

acum 12 ani

Mai este valabil anuntul?

Georgiana

acum 12 ani

c***a 9 fiole dacarbazina 200ml , exp 11. 2012

Sebby1979

acum 12 ani

Pt cei care doresc Dacarbazine, se gaseste in Cehia. Se merge la orice farmacie, cu reteta (preferabil scrisa direct in Engleza) si daca nu au in stoc dau dansii comanda. Din cele spuse de ei, ajung fiolele in maximum 2 zile in farmacie.
Cel mai simplu insa este sa se dea un telefon la orice spital, si daca nu au in stoc, comanda, insa nu trebuie asteptat decat 2-3 ore pt ca fiolele sa ajunga in spitla.

Eu am luat din Praga de la urmatorul spital:

Ústřední vojenská nemocnice Praha
U Vojenské nemocnice 1200,
169 02 Praha 6
Tel.: (00420)973 208 333 (info 24 h.) / 973 203 023
[email protected]
www.uvn.cz
De aici am luat pt ca locuiam mai aproape.

Mi-a fost recomandat si :

V Úvalu 84
150 06 Praha 5
Tel: (00420)224 433 654
www.fnmotol.cz

Pt info, o fiola de 200mg de Dacarbazine costa 6,75 Euro. si NU 20-30 Euro cum mai c***a "binevoitorii"/"bunii samaritani"/smecherasii.

Nu pune nimeni intrebari, nici la vama la aeroport, se trece cu copia de la reteta, cu bonul si cu info de la spital. Asa ca daca aveti vreo cunostinta sau daca aveti drum prin Cehia sau daca aveti nevoie urgenta, merita sa faceti un drum pana acolo cu un low-cost.

Numai bine

Sebby1979

acum 12 ani

Pt cei care doresc Dacarbazine, se gaseste in Cehia. Se merge la orice farmacie, cu reteta (preferabil scrisa direct in Engleza) si daca nu au in stoc dau dansii comanda. Din cele spuse de ei, ajung fiolele in maximum 2 zile in farmacie.
Cel mai simplu insa este sa se dea un telefon la orice spital, si daca nu au in stoc, comanda, insa nu trebuie asteptat decat 2-3 ore pt ca fiolele sa ajunga in spitla.

Eu am luat din Praga de la urmatorul spital:

Ústřední vojenská nemocnice Praha
U Vojenské nemocnice 1200,
169 02 Praha 6
Tel.: (00420)973 208 333 (info 24 h.) / 973 203 023
[email protected]
www.uvn.cz
De aici am luat pt ca locuiam mai aproape.

Mi-a fost recomandat si :

V Úvalu 84
150 06 Praha 5
Tel: (00420)224 433 654
www.fnmotol.cz

Pt info, o fiola de 200mg de Dacarbazine costa 6,75 Euro. si NU 20-30 Euro cum mai c***a "binevoitorii"/"bunii samaritani"/smecherasii.

Nu pune nimeni intrebari, nici la vama la aeroport, se trece cu copia de la reteta, cu bonul si cu info de la spital. Asa ca daca aveti vreo cunostinta sau daca aveti drum prin Cehia sau daca aveti nevoie urgenta, merita sa faceti un drum pana acolo cu un low-cost.

Numai bine

Sebby1979

acum 12 ani

Pt cei care doresc Dacarbazine, se gaseste in Cehia. Se merge la orice farmacie, cu reteta (preferabil scrisa direct in Engleza) si daca nu au in stoc dau dansii comanda. Din cele spuse de ei, ajung fiolele in maximum 2 zile in farmacie.
Cel mai simplu insa este sa se dea un telefon la orice spital, si daca nu au in stoc, comanda, insa nu trebuie asteptat decat 2-3 ore pt ca fiolele sa ajunga in spitla.

Eu am luat din Praga de la urmatorul spital:

Ústřední vojenská nemocnice Praha
U Vojenské nemocnice 1200,
169 02 Praha 6
Tel.: (00420)973 208 333 (info 24 h.) / 973 203 023
[email protected]
www.uvn.cz
De aici am luat pt ca locuiam mai aproape.

Mi-a fost recomandat si :

V Úvalu 84
150 06 Praha 5
Tel: (00420)224 433 654
www.fnmotol.cz

Pt info, o fiola de 200mg de Dacarbazine costa 6,75 Euro. si NU 20-30 Euro cum mai c***a "binevoitorii"/"bunii samaritani"/smecherasii.

Nu pune nimeni intrebari, nici la vama la aeroport, se trece cu copia de la reteta, cu bonul si cu info de la spital. Asa ca daca aveti vreo cunostinta sau daca aveti drum prin Cehia sau daca aveti nevoie urgenta, merita sa faceti un drum pana acolo cu un low-cost.

Numai bine

Sebby1979

acum 12 ani

Pt cei care doresc Dacarbazine, se gaseste in Cehia. Se merge la orice farmacie, cu reteta (preferabil scrisa direct in Engleza) si daca nu au in stoc dau dansii comanda. Din cele spuse de ei, ajung fiolele in maximum 2 zile in farmacie.
Cel mai simplu insa este sa se dea un telefon la orice spital, si daca nu au in stoc, comanda, insa nu trebuie asteptat decat 2-3 ore pt ca fiolele sa ajunga in spitla.

Eu am luat din Praga de la urmatorul spital:

Ústřední vojenská nemocnice Praha
U Vojenské nemocnice 1200,
169 02 Praha 6
Tel.: (00420)973 208 333 (info 24 h.) / 973 203 023
[email protected]
www.uvn.cz
De aici am luat pt ca locuiam mai aproape.

Mi-a fost recomandat si :

V Úvalu 84
150 06 Praha 5
Tel: (00420)224 433 654
www.fnmotol.cz

Pt info, o fiola de 200mg de Dacarbazine costa 6,75 Euro. si NU 20-30 Euro cum mai c***a "binevoitorii"/"bunii samaritani"/smecherasii.

Nu pune nimeni intrebari, nici la vama la aeroport, se trece cu copia de la reteta, cu bonul si cu info de la spital. Asa ca daca aveti vreo cunostinta sau daca aveti drum prin Cehia sau daca aveti nevoie urgenta, merita sa faceti un drum pana acolo cu un low-cost.

Numai bine

Sebby1979

acum 12 ani

Pt cei care doresc Dacarbazine, se gaseste in Cehia. Se merge la orice farmacie, cu reteta (preferabil scrisa direct in Engleza) si daca nu au in stoc dau dansii comanda. Din cele spuse de ei, ajung fiolele in maximum 2 zile in farmacie.
Cel mai simplu insa este sa se dea un telefon la orice spital, si daca nu au in stoc, comanda, insa nu trebuie asteptat decat 2-3 ore pt ca fiolele sa ajunga in spitla.

Eu am luat din Praga de la urmatorul spital:

Ústřední vojenská nemocnice Praha
U Vojenské nemocnice 1200,
169 02 Praha 6
Tel.: (00420)973 208 333 (info 24 h.) / 973 203 023
[email protected]
www.uvn.cz
De aici am luat pt ca locuiam mai aproape.

Mi-a fost recomandat si :

V Úvalu 84
150 06 Praha 5
Tel: (00420)224 433 654
www.fnmotol.cz

Pt info, o fiola de 200mg de Dacarbazine costa 6,75 Euro. si NU 20-30 Euro cum mai c***a "binevoitorii"/"bunii samaritani"/smecherasii.

Nu pune nimeni intrebari, nici la vama la aeroport, se trece cu copia de la reteta, cu bonul si cu info de la spital. Asa ca daca aveti vreo cunostinta sau daca aveti drum prin Cehia sau daca aveti nevoie urgenta, merita sa faceti un drum pana acolo cu un low-cost.

Numai bine

zmau cecilia

acum 12 ani

am toate actele pe care le solicita farmaacia dar pot gasi un intermediar sa mi le aduca in romania. sunt din iasitelefon 0748988129

doru

acum 12 ani

c***a dacarbazine 500mg valabile pana in 2014,in Bistrite.Tel.0751060208

RuxandraOana

acum 12 ani

c***a 10 fiole Dacarbazine Medac 200 mg exp. 10.2013

Chionea Doru

acum 11 ani

Am nevoie de medicamentul darcarbazine 500mg urgent cine doreste sa ma ajute pentru ca am nevoie foarte urgent de acest medicament sa ma caute pe [email protected] sau la numarul de telefon 0762031968

Alina

acum 11 ani

c***a 20 fiole dacarbazina 200 mg. Numar de telefon: 0743079978

Veronica

acum 11 ani

c***a Dacarbazina Medac 200 mg. Telefon: 0743993819.

Cimpoeusu Lenuta

acum 11 ani

c***a 4 fiole dacarbazine 500 mg, expr:06-2013 pret:600 lei
Nr tel: 0747361708 / 0743998371

Elena

acum 11 ani

c***a 10 fiole dacarbazina 200 mg. Numar de telefon: 0743079978

Aurel

acum 11 ani

c***a 10 flacoane de Dacarbazin a 500 mg. flaconul,expira la data de 20.10.2014. Relatii la telefon : 0744670137