Scurgere mamelonara

Cancer

Postata de Cristina500 cu 13 ani in urma.

Cat de grava este existenta unei neoplazii intraductale cu o scurgere la un singur mamelon ,sangvina si ce trebuie facut?Multumesc.

Raspunsuri (2)

marilu123

acum 13 ani

banuesc ca diagnosticul l-a pus un medic si deci si stii ce trebuie facut, nu amana nu-i de gluma, iti doresc multa sanatate

Mariana

acum 13 ani

Buna! cine ti-a pus diagnosticul de neoplazie intraductala? eu am scurgere sangvina de 18 ani. am fost la spitalul Fundeni si 4 doctori mi-ai spus ca am papilom intraductal si m-am programat la operatie la ambii sani dar inainte de a ma opera am fost si la o clinica din Viena. Dr. din Viena au spus ca nu au ce opera pt. ca nu este papilom intraductal. Faceti un efort (pt. diagnostig va trebuie cca 700 euro) si mergeti la www.privatklinik-doebling.at/ .