RECONSTRUCTIE SAN...

Cancer

Postata de blueais cu 13 ani in urma.

In anul 2005 am fost diag. cu cancer la san....am facu 4 sedinte de chimioterapie dupa operatia de extirpare a sanului fara radioterapie...se poate face o reconstructie a sanului intr-un spital de stat ....mentionez ca sunt din Bucuresti....mii de multumiri...

Raspunsuri (3)

elena

acum 13 ani

Eu am scris pe Google ''''reconstructia sanului'''' si '''' dr in reconstructia sanului'''' si am gasit mai multi dr. de la clinici de stat. Scrie si tu. Mai poti scrie si alte cuvine de cautare.Sanatate!

omnia

acum 13 ani

Buna,

In Bucuresti, printre spitalele unde se efectueazaa astfel de interventii se enumera (ti-am atasat si linkuri cu prezentarea site-urilor si date de contact):

- Spitalului Clinic de Urgenta Chirurgie Plastica, Reparatorie si Arsuri din Bucuresti
//sfatulmedicului.ro/spitale/spitalul-clinic-de-urgenta-chirurgie-plastica-reparatorie-si-arsuri-fost_3

- Clinica de Chirurgie Plastica si Microchirurgie Reconstructiva, Spitalul de Urgenta Floreasca
//sfatulmedicului.ro/spitale/spitalul-clinic-de-urgenta-floreasca_50

- Spitalul Universitar Bucuresti, Clinica de Chirurgie Plastica si Microchirurgie reconstructiva
//sfatulmedicului.ro/spitale/spitalul-universitar-de-urgenta-bucuresti_85

Iti recomand sa incerci la primul dintre cele 3, cel din Calea Grivitei; este specializat pe chirurgie plastica si reconstructiva.

blueais

acum 13 ani

Multumesc mult pt. raspunsuri....sa aveti o zi plina de zambete....