Pete mici negre sub unghie

Cancer

Postata de Ylla cu 13 ani in urma.

De 2 luni la degetele mari de la picioare si in special la cel drept mi-au aparut niste pete mici negre sub unghie ca niste bobite.Nu ma deranjeaza dar unghia e mai cafenie in zona lor.Anul trecut am fost operata pentru un cancer ovarian seros stadiul2,am facut chimioterapie iar la ultimul control din aprile 2010 markerii au fost normali si de asemenea si CT.Ce ar putea fi , unde sa ma adresez.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Unui medic dermatolog.

Dr Lucian Russu

acum 13 ani

Petele cafenii pot fi in urma unor mici traumatisme la nivelul incaltamintei, cu ajutorul dermatoscopiei cu epiluminiscenta putem determina daca avem alt gen de formatiuni.
Programare la 0730338383 Bioderm Medical Center