CANCER LA LIMBA

Cancer

Postata de hevybeea cu 13 ani in urma.

Socrul meu in varsta de 54 ani a fost diagnosticat cu cancer la limba dar nu poate fi operat deoarece are probleme cu valvele inimi si a fost trimis sa faca citostatice intrebarea mea este daca va putea face fata la citostatice, cat poate trai cel mai mult cu cancerul si daca nu stiti ceva tratamente naturiste pentru cancerul la limba.
Astept urgent raspunsurile voastre.

Raspunsuri (3)

colnago

acum 13 ani

Pentru socrului Dv. un ajutor naturist ar putea fi bautura bioactiva Tahitian Noni, nu are contraindicatii, poate sa ajute si la diminuarea efectelor secundare nedorite ale citostaticelor. Ii doresc sanatate, si multa putere, sa treaca cu bine de aceasta problema.ciga

colnago

acum 13 ani

socrul'', scuze...

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului