Bronsita?

Bronsita

Postata de Utilizator11597246683 cu 4 ani in urma.

Buna ziua!!!Am o mare rugăminte daca mă puteți ajuta. Tatăl meu în vârstă de 58 de ani are o bronsita (cel putin asa credem noi) care tine de vreo 7 ani și care îl deranjează doar cand bea apă rece sau în anotimpul rece.Oare ce tratament am putea urma ?Ceva sa fie mai naturist.Mentionez ca atunci cand respira se aude un sunet ciudat în perioadele in care are probleme.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bronsite/bronsita-nu-trebuie-trecuta-cu-vederea_17110