Respiratie

Boli respiratorii

Postata de Robert013 cu 12 ani in urma.

De o vreme, cand trag aer in piept, simt ca nu sunt satisfacut, simt ca ma sufoc, pentru ca aerul nu imi ajunge si in cele mai mici bronhi. De multe ori simt ca ma sufoc...
Eu cred ca am polipi pentru ca nu pot respira prea bine pe nas, dar credeti ca ar putea fi alta cauza???
Astept raspunsul dv.!
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

In general cauza este de ordin psihic, va recomand sa consultati un psiholog.

Medic Epuran

acum 12 ani

Pe lângă recomandarea făcută de utilizatorul Iuli, aş recomanda şi consultul unui medic pneumolog şi al unui ORL-ist