Radiografie pulmonara?

Boli respiratorii

Postata de MembruMobileApp1505303070 cu 6 ani in urma.

Bună ziua!
Am făcut o radiografie la plămâni săptămâna trecută. Interpretarea rezultatului am primito pe email. Îmi poate spune cineva despre ce este vorba?
Multumesc!

Desen interstitial peribronhovascular peri si infrahilar moderat accentuat bilateral Cord, aorta normale radiologic Sinusuri costo-diafragmatice libere

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Va recomandam sa mergeti la medic pentru interpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata (//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.