maria

Boli respiratorii

Postata de iubica68 cu 11 ani in urma.

buna ,
asa cum am mai citit aici poti gasi unele sfaturi de la cei mai buni doctori....eu am o mare problema cu respiratia ....respir din ce in ce mai greu...am senzatia ca aerul nu ajunge in plamani ,,mereu am un oftat greu si mai rau trebuie sa simulez un cascat sa pot trage o gura de aer .
Nu stiu ce sa mai fac ...am facut tot felul de analize ,de raze de ecografii si.......nimic,eu am senzatia ca lesin , ca nici creierul nu se oxigeneaza corect .La plamani ,nu s-a gasit nimic ,la inima nimic ,la glanda -nimic ,,...va rog sa-mi spuneti ce sa iau si cum anume pot sa respir mai usor .Multumesc.

Raspunsuri (3)

Dr. Cranta Ali

acum 11 ani

faceti o endoscopie digestiva superioara sau un tranzit baritat esogastroduodenal.

iubica68

acum 11 ani

am vazut raspusul dv ,insa ce legatura are endoscopia digestiva superioara sau un tranzit baritat esogastroduodenal ,cu starea mea , e drept ca am mereu senzatia de goluri de aer in stomac ,dar de aici si pana la restul ......?

Buna

acum 11 ani

Boala dvoastra este cu mare probabilitate creeata de o stare sufleteasca negativa, in principal o tristete sau o suparare sau o pierdere. Toate simptomele arata clar acest lucru si de aceea nici nu se poate gasi ceva organic. Puteti merge la toti medicii, insa numai un medic homeopat bun va poate ajuta. Simptomele dispar de la un singur remediu homeopat potrivit si care costa numai 6 lei la o farmacie homeopata. Nu e nevoie de nici o analiza caci boala si remediul se vede cu ochiul liber de la distanta chiar. Insa cu aparatura nu se vede. Scrieti-mi un email la ***@yahoo.com