buna

Boli respiratorii

Postata de medievil cu 12 ani in urma.

ma doare in dreptul inimi in stanga cand expir tare aer poate fi de la plamani ? ieri noapte am plans de durere in spate ca sapt viitoare ma duc la pneumolog .. da astept o parere ..

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul d-vs ar putea fi vorba de o pleurită (inflamarea pleurei pulmonare). Ar fi recomandată efectuarea unei radiografii pulmonare şi consultul unui medic pneumolog

medievil

acum 12 ani

multumesc de raspuns

medievil

acum 12 ani

o sa va anunt cum a fost si ce a zis