am procedat corect luand acest antibiotic?

Boli respiratorii

Postata de pedros76 cu 12 ani in urma.

am avut temperatura 38.2,doua zile la rand,aveam frisoane,respiratia imi era greoaie,aveam dureri de spate in zona omoplatilor si noaptea cind ma culcam cand ma asezam in pat parca aveam ''''arici'''' pe spate.cineva la randul lui mi-a recomandat sa iau AUGMENTIN.recunosc ma simt mai binisor

Raspunsuri (1)

Dr. Cranta Ali

acum 12 ani

cel mai bine ar fi sa va consulte medicul de familie. augmenttinul este un medicament bun pentru afectiunile din sfera respiratorie. dar nu aveti d eunde sa stiti ce afectiune poate ascunde simptomatologia prezenatta.