Infectie urinara autovaccin Cantacuzino?

Boli genitale feminine

Postata de Caty Vintila cu un an in urma.

Buna ziua

Am o mare rugaminte.Fata mea are o imfectie urinara recidivanta de la 5 ani.Acum are 20 si suntem disperate.Am epuizat toate schemele de tratament si stim ca la Cantacuzino se face un autovaccin .Imi puteti spune care sunt pasii care ttebuie urmati pentru a putea face acest vaccin?

Raspunsuri (1)

MirelaS

acum o luna

Buna ziua ... Ati facut autovaccinul ? A facut si rapelul ??Si eu ma aflu intr-o situatie asemanatoare ...Am facut autovaccinul pt ITU RECURENTA CU KLEBSIELLA , analizele mi-au iesit ok acum dar "recomandarea"ar fi sa fac totusi rapelul ,analize la 3 luni si vedem ...mi-a mai zis de Strovac ,... Dr. mi s-a parut cam mirat ca sunt analizele sunt asa si ca nu e prea sigur de chestia cu rapelul ( a zis ceva de genu ca"" daca ei asa recomanda , asa sa facem ca stiu mai bine "" ) .Multumesc,