Consum in fiecare zi o sucul de la o lamaie proaspăt stoarsa întrucât am inteles ca are foarte multe proprietati . Este ok?

Boli digestive functionale

Postata de MembruMobileApp1502888456 cu 6 ani in urma.

Vreau sa stiu deoarece uni spun ca e bine altii ca nu. Sunt bărbat am 28 de ani si lucrez in constructii.
Greutate 68kg înăltime 170 .

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Alimentatia-sanatoasa/lamaile-beneficii-asupra-sanatatii_8695