spondilita anchilopoetica

Boli de piele

Postata de ramona317 cu 15 ani in urma.

cat de repede evolueaza spondilita anchilopoetica , exista un tratament pentru stoparea acestei boli?

Raspunsuri (4)

simona546

acum 15 ani

Da se poate trata,de cat timp a aparut boala?dar mai bine vorbim pe mesenger sau mail

marius

acum 14 ani

Intradevar se poate trata dar cu rezultate ...modeste

ana-maria

acum 14 ani

va rog sa ma scuzati ca intervin pe acest site, stiu ca aveti multe probleme de sanatate dar va rog mult de tot sa ma ajutati si pe mine, asta desigur daca doriti dumneavoastra. Sunt studenta la "asistenti medicali generalisti" in primul an si mi s-a cerut sa fac un caz despre aceasta boala (spondilita anchilopoetica) si am nevoie sa vorbesc cu cineva despre cum a aparut boala in organism, cum a evoluat de-a lungul timpului si ce tratament i s-a administrat persoanei respective.daca doreste cineva sa ma ajute sa pot face un astfel de caz pentru prezentare in cadrul unui examen, mi-ar fi mult mai usor sa-l realizez, dar sa il fac si cat mai realist. vreau sa stiti ca datele personale nu ma intereseaza, persoana daca doreste putand ramane anonima.chiar am nevoie de ajutorul dumneavoastra, cei care treceti prin aceasta problema.

nadia

acum 13 ani

[email protected] sufar de spondilita anchilozanta