problema unor zgrabunte

Boli de piele

Postata de deewtza20 cu 13 ani in urma.

de vreo 6 luni ma confrunt cu o problema....care m-a facut sa ma simt stanjenita fata de partenerul meu si fara a mai fi la fel ca inainte....pe picioare si mai ales pe fund imi apar niste bubite mici pe care nu le suport...ce-i drept le rup,nu le suport...mi-am facut efectiv niste semne de toata frumusetea care acum nu mai stiu cu ce sa le vindec am folosit crema de galbenele unt de shea si crema ce contine ulei de argan.....dar trec destul de greu....din cauza lor nu pot purta rochite vaporoase asa cum obisnuiam o data....va rog sa-mi dati un sfat...va multumesc,Andreea

Raspunsuri (1)

ela

acum 13 ani

incearca sa faci la fiecare dush un peeling cu diverse produse de gen,care se gasesc pe piata,dupa care sa hidratezi pielea cat mai bine.