nume

Boli de piele

Postata de bunicuta55 cu 14 ani in urma.

intrebare : cum se numeste domnul INTRUCAT DORESC O CONSULTATIE LA SP. COLENTINA....dar nu stiu de cine sa intreb!!!!

Raspunsuri (3)

Onix

acum 14 ani

Care domn?
Poate te ajutam..

bunicuta55

acum 14 ani

mi-a dat un raspuns ca fiind DR. DERMATOLOGIEsi figureaza si in lista de medici cu acelasi nume...sunt nedumerita ca nu si-a dat numele (este inscris din 5 martie 2008,vezi in lista medicilor la boli de piele...si mai stiu ca lucreaza la colentina.Multumiri anticipate!

irina

acum 14 ani

cred ca daca va dori sa-si faca public numele iti va lasa un mesaj