dungi rosii

Boli de piele

Postata de Iulian65 cu 15 ani in urma.

mi-au aparut dungi rosii pe corp care dispar si reapar in alt loc si ma mananca,doctorii mi-au dat 3 diagnostice total diferite.Nu stiu ce sa mai iau.Va rog ajutati-ma.

Raspunsuri (4)

andrei178

acum 15 ani

Care au fost acele diagnostice? Macar orientativ...Poti incerca sa te ungi cu crema de galbenele sau de rostopasca, de la plafare. poate dispar. Sanatate!

morwena

acum 15 ani

Poate ar fi vorba de vreo alergie si n-ai ales specialitatea care trebuie. M-ar interesa si pe mine diagnosticul, nu am mai auzit de astfel de probleme pana acum...

Irina

acum 13 ani

Buna, am si eu cam aceleasi simptome, dungi rosii si pete care dispar in maxim o ora, dar nu ma mananca ... ai reusit sa te tratezi de alergia asta misterioasa?

cristian

acum 12 ani

miau aparut trei dungi rosi la genunchi si ma doare de la o fi oare nu imi dau seama