Cosuri in zona pubiana?

Boli de piele

Postata de TeZ cu 10 ani in urma.

Buna ziua,
De 2-3 zile am observat pe pielea de la baza penisului 2-3 bubite asemanatoare cu cosurile insa nu dor, nu se pot strange, insa se simt putin mai moale decat negii obisnuiti. Nu simt niciun fel de mancarime, nu ma deranjeaza deloc.

Mentionez ca de 2 luni nu am avut niciun contact sexual iar bubitele le am de maxim 7 zile, in decursul carora am utilizat dusuri comune la mare.(posibil sa fi "prins" acolo o bacterie?)

Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (5)

ramona

acum 10 ani

mergi la dermatolog, nu pare sa fie o bacterie ci hpv

Dr. Corneliu DOBRE

acum 10 ani

Daca seamana cu cele din poza, adreseaza-te unui dermatolog bun care trateaza corect vegetatiile veneriene.
http://www.075dermato.ro/2010/09/vegetatii-veneriene.html
075dermato

TeZ

acum 10 ani

Salut, nu a fost hpv, dermatologul mi-a spus ca e moluscum contagiosum. Mi-a facut o mica interventie de-a dreptul "electrizanta" si acum trebuie sa ma duc la control, mi-au mai iesit inca 2 acum, exact cum a preconizat...Iar trebuie sa ma doara :))

Iulian2809

acum 5 ani

Mai esti pe forum Tez ?

Iulian2809

acum 5 ani

Mai esti pe forum Tez ?