Buna ziua

Boli de piele

Postata de Paula3371208 cu 14 ani in urma.

Buna Valena,
Am auzit ca exista un remediu naturist ce actioneaza asupra cartilajelor articulare prin glucozamina si alti factori activi, cu rol in reconstructia unui cartilaj sanatos. Glucozamina, actioneaza direct in interiorul celulelor producatoare de cartilaj. Ar fi bine daca incercati sa faceti terapie care cuprinde kinetoterapie, electroterapie, masaj si tratament medicamentos. Sanatate si sa ne mai scrieti.

Raspunsuri (3)

Paula3371208

acum 14 ani

Am o intrebare pentru dumneavoastra.Am o alergie din care imi apar pe maini bubite mici cu un lichid incolor.Sunt alergica la: praf,polen,mucegai,puf de pene,par de animale.Si in general dupa ce fac curat imi apar aceste bube.Nu am decat o crema cu care ma dau pe maini pentru a ma trata ea se numeste Elocom.Vreau sa imi spuneti cum pot sa scap de aceasta alergie definitiv,daca exista vaccin pentru a ma trata.Va multumesc.

Paula3371208

acum 14 ani

Am o intrebare pentru dumneavoastra.Am o alergie din care imi apar pe maini bubite mici cu un lichid incolor.Sunt alergica la: praf,polen,mucegai,puf de pene,par de animale.Si in general dupa ce fac curat imi apar aceste bube.Nu am decat o crema cu care ma dau pe maini pentru a ma trata ea se numeste Elocom.Vreau sa imi spuneti cum pot sa scap de aceasta alergie definitiv,daca exista vaccin pentru a ma trata.Va multumesc.

Sheila

acum 14 ani

Citat:
Am o intrebare pentru dumneavoastra.Am o alergie din care imi apar pe maini bubite mici cu un lichid incolor.Sunt alergica la: praf,polen,mucegai,puf de pene,par de animale.Si in general dupa ce fac curat imi apar aceste bube.Nu am decat o crema cu care ma dau pe maini pentru a ma trata ea se numeste Elocom.Vreau sa imi spuneti cum pot sa scap de aceasta alergie definitiv,daca exista vaccin pentru a ma trata.Va multumesc.

Doar in urma unor analize medicul poate stabili un tratament, vaccin........nu cred