bubite

Boli de piele

Postata de nedia cu 15 ani in urma.

de vreo 2 ani imi tot apar niste bubite rosii la degetele picioarelor si mainilor. mentionez ca imi apar doar iarna si vara si ca dupa cateva zile de la aparitie dispar de la sine.nu stiu daca imi apar de la temperatura sau di alt motiv va rog sa imi spuneti de la ce ar putea sa apara.

Raspunsuri (1)

eco

acum 15 ani

si eu mam gandit la temperatura ... dar nu pare prea relevand ac***a in vedere ca si iarna si vara deci nu cred ca sunt ciuperci ... cred ca ar trebui sa consulti un dermatolog