alunite

Boli de piele

Postata de mirela420 cu 15 ani in urma.

am cateva alunite/ un fel de negi mici/ in zona vaginala..care ar fi cauza si ce as putea sa fac sa/i tratez sau daca este cazul sa ma alarmez

Raspunsuri (1)

cristina179112741

acum 15 ani

eu stiu k aceste alunite sau negi pot sa pice cu niste tincturi insa fiind vorba de acea zona cel mai indicat este sa mergi la medic si ti i scoate cu laser...am avut si eu da nu in acea zona si mi a lucrat cu laser