urgenta!!!

Boli de inima

Postata de stoicesca_13 cu 13 ani in urma.

buna ziua!Tatal meu are standuri la inima si sufera de cancer la plamani intr-o faza terminala( are tumoarea pancoast).Si-a cumparat aparatul zapper(al lui hulda clark) si vrea sa inceapa tratamentul cu el,doar ca contrindicatiile lui spun ca cei cu implanturi metalice(in mod deosebit la inima) nu sunt apti pentru a-l folosi.Intrebarea mea este ,stadurile la inima sunt implanturi metalice?Va rog ,astept de urgenta un raspuns.Multumesc

Raspunsuri (1)

vasluian15

acum 13 ani

http://www.***/afisare_articol/Produse/Aparate/Zapper-57.html

prea frumos sa fie adevarat !!!

1. Taieturi, zgarieturi, rani, infectii se vindeca repede.
2. Elimina repede infectiile sinusurilor.
3. Elimina repede durerea(chiar si cea cronica).
4. Raceala si gripa sunt starpite.
5. Imbunatateste claritatea mentala.
6. Imbunatateste somnul (multa mai odihnitor).
7. Stopeaza ulcerul.
8. Negii se micsorea si dispar.
9. Tumorile dispar.
10. Candida si Yeast sunt rapid distruse.
11. Pigmentul pielii este imbunatatit.
12. Ajuta la eliminarea metalelor grele si a toxinelor din organism.
13. Stabilizeaza pH-ul in numai cateva zile (din pH in pH bazic).
14. Acneea dispare in timp scurt.
15. Psoriazis dispare in sase saptamani.
16. Disparitia migrenelor.
17. Stopeaza senzatia de mancarime chiar si dupa intepaturile de tantar sau purice.
18. Herpesul dispare in aceeasi zi.
19. Scabia este eliminata intr-o singura zi.
20. Stopeaza aparitia matretii.
21. Mai buna mobilitate a incheieturilor......

..cea mai tare e aia cu tumorile dispar !!! Doamne !!!