Picioare vineți ?

Boli de inima

Postata de oulvesel2012 cu 4 ani in urma.

Buna ziua am 33 de ani. Amo problema de câteva luni... La câteva minute de stat în picioare, picioarele mele încep a-și schimba culoarea în Pete roșii vineți si pete albe și le simt foarte încordate... Practic picioarele mele din culoare normala când stau jos se transforma în culoare roșii spre vânat cu pete albe... Pe mâini îmi apar doar petele albe! Toate dispar la câteva minute de stat jos... Va rog sa ma ajutați și ce mi-ați recomanda. Mulțumesc

Raspunsuri (4)

Utilizator11581443179

acum 4 ani

Buna as dori un raspuns daca puteti am 53 de ani si lucrez intr-un fast-food cite 6 zile pe saptamina doar in picioare c-am de trei ani de cateva zile ma doare rau piciorul stang la genunchi si glezna stinga am pe piele niste artere vinet -rosii dar genunchiul s-a umflat si l-a rotula am o durere nu pot calca pe picior si doare greu putin il pot indoi.

Luiza

acum 2 ani

Bună ziua! Eu am 20 de ani, și de vreo 3 ani mi se întâmplă același lucru. Nu am răspuns încă, deși am mers la destul de multe controale. Dumneavoastră ați aflat ceva?

oulvesel2012

acum 2 ani

Buna , din pacate nu am nici un raspuns la aceasta intrebare ! Cred ca sunt de la anxietate nu stiu ce sa zic , sper ca intri zi sa aflu exact de la ce este ! Toate cele bune !

Marinela Bodea

acum un an

Buna ziua, am 79 de ani si am probleme cu picioareleMi-au apart in zona pulpei de jos a picioruluu niste bubulite umflate. Nu ma for dar sunt inestetice. Ce as putea sa fac?