Durere la repaus sub inima?

Boli de inima

Postata de Utilizator11556093325 cu 5 ani in urma.

Buna ziua! De ceva vreme, aproximativ 2 saptamani, simt o durere sub inima, cand stau in pat sau pe scaun, este asemănătoare cu cea cand ma strânge ceva, sau cand ma jenează ceva, inițial m am gandit ca este de la tija de metal a sutienului, dar și fara el ma doare foarte tare, repet, doar cand sunt in stare de repaus. De la ce este? Astept sfaturi si va multumesc in avans.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/te-inteapa-inimai-afla-care-ar-putea-fi-cauza_16918