Durere in zona inimii?

Boli de inima

Postata de MembruMobileApp1518706503 cu 6 ani in urma.

Acum 3-4, vineri seară m-a luat o durere de inima cred cel putin in partea stanga a pieptului si inca o mai simt uneori. Inainte cu o zi adica joi am avut ora de sport la scoala si am facut cateva ridicări la bara destul de forțate insa nu am avut nimic pana vineri seara. Dupa cam o saptamana nu m-a mai durut la fel de tare si era destul de rara dar o mai simteam si inca o simt. In fiecare vara am facut sala si nu consum cafea, alcool sau țigări. Am 16 ani. Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/atac-de-panica-sau-atac-de-cordi-cum-se-face-corect-diferenta_15796