coagularea

Boli de inima

Postata de simona eliza cu 16 ani in urma.

de curand am facut testele acelea gratuite,nicio problema pana aseara cand am primit o instiintare de la medicul de familie ca trebuie sa ma duc sa-mi repet hemograma deoarece mi s-a coagulat sangele repede si nu a putut fi analizat.nu stiu ce sa cred pentru ca in ultimul timo mi s-a intamplat ca i diferite momente ale zilei sa simt niste palpitatii in zona cutiei torcice,undeva in capatul sternului.sa fie o problema ceva mai grava??

Raspunsuri (1)

Cristina544111446

acum 15 ani

ca varsta aveti? ati trecut printr-o perioada mai tensionata? iar faptul ca sangele s-a coagulat foarte repede, nu trebuie sa va ingrijoreze deocamdata, daca nu prezentati si alte simptome, deoarece este posibil sa fii fost o greseala in prelevare, transport.