ce as putea sa iau pentru a-mi inceta durea de inima?

Boli de inima

Postata de niko_niss cu 13 ani in urma.

ce medicament este recomandat,la o boala cum ar fi;LES,pentru a opri durerea de inima?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Acela dat de medic!!!!

paul

acum 13 ani

glicerina

iasmina157101

acum 13 ani

inima doare?....atunci cand iam zis medicului meu ca ma doare inima a ras de mine zicand inima nu doare nici nu inteapa e doar un muschi din apropierea inimi sau ceva de genul acesta :P ..daca am inteles eu bine :D