tricomoniaza?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de ElDictador cu 7 ani in urma.

Buna ziua, eu impreuna cu prietena mea ne temem sa nu avem Tricomoniaza, deoarece a spus ca are secretii vaginale anormale, abundente, de culoare verde-cenusiu sau galbui ;
mancarime; usturime. Prietena mea ma intreaba daca am facut eu ceva, eu sincer nu am mai avut cu nimeni altcineva contact sexual decat cu ea. Desi nu suntem de mult timp impreuna, ma gandesc sa nu fii luat de la fostul ei ca am citit pe net (daca am inteles bine) ca simptomele pot aparea si dupa 6 luni...si acum imi trec fel si fel de ganduri. De la ce se face? Adica cum se formeaza acest virus ? Ac***a in vedere ca eu nu am facut nimic cu altcineva

Raspunsuri (1)

ElDictador

acum 7 ani

Va rog ajutati-ma