Probleme penis

Boli cu transmitere sexuala

Postata de Marian28990 cu 7 ani in urma.

Sa incep cu inceputul...am 15 ani si...am decalotat prima data penisul acum cateva luni .Cand am atins glandul(care avea o culoare rosie) cu degetul am avut o senzatie FOARTE neplacuta (aceste senzatii sunt reduse la dus). Eu pot sa imi decalotez penisul de tot in stare fleasca dar doar jumatate in erectie.
Tin sa mentionez ca ma masturbam de mic dar cu pielea aceea nedecalotata si ma tem sa nu se fi format un strat de sperma "moarta".
Intrebarea mea este: Acest lucru este normal? Ma refer la senzatia neplacuta cand ating capul glandului. Sau este ceva normal dat fiind faptul ca sunt adolescent si penisul meu a facut cunostinta cu lumea de curand :D.

Multumesc anticipat si astept raspuns.
Numai bine!

Raspunsuri (2)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 7 ani

Adresati-va unui medic dermatolog pentru consult.
Probabil ca nu suferiti de nici o boala ;-)
Dr Corneliu DOBRE

Marian28990

acum 7 ani

Va multumesc pentru raspuns !