Pot sa fac sex cu soțul meu

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1495619502 cu 6 ani in urma.

Buna ziua va rog sa îmi spuneți si mie daca pot sa fac sex cu soțul meu având in vedere ca am făcut o conizatite.in urma cu ceva timp am fost diagnosticata cu displazie cervicala H SIL si ginecologul a hotărât sa îmi facă conizatie.Sunt 3 săptămâni de la operație si as vrea sa stiu daca pot face sex de vrun fel soțul este nerăbdător sa daca afectează cu ceva daca facem sex oral si anal fara a introduce nimic in vagin credeți ca se poate ?aștept un răspuns va multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Imagistica-si-endoscopia/colposcopia-si-biopsia-cervicala-informatii-generale_1304