Diferite simptome la mine si la prietena mea. Posibila bts?

Boli cu transmitere sexuala

Postata de MembruMobileApp1499224789 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, de aproximativ 2 luni intretin relatii sexuale cu prietena mea fara a folosi prezervativ. De aproximativ o saptamana-10 zile am inceput sa simt niste mici intepaturi, usturimi la urinare. In ultimele zile am si o mancarime pe capul penisului. Cert este ca nu am luat in seama aceste aspecte insa asta s-a schimbat in momentul in care la sfarsitul actului sexual, am observat ca prietenei mele ia curs sange din vagin. Initial am crezut ca urmeaza sa fie in perioada ciclului, insa asta nu s-a intamplat. A doua zi, la finalul actului sexual, acelasi lucru insa de data aceasta mai mult sange, lucru care personal m-a panicat. Ea nu simte nimic, dureri, intepaturi, etc. Citind pe net mi s-a parut ca poate fi vorba de clamydia. Credeti ca este posibil? Ce medic ar trebui sa consultam si ce analize ar trebui sa ne facdm? As vrea sa nu treaca foarte mult timp si as vrea sa remediez cat mai repede problema daca este.

Raspunsuri (1)

Dr. Corneliu DOBRE

acum 6 ani

Prietena dumneavoastra ar trebui sa consulte un medic ginecolog.
Cu stima,
Dr. Corneliu DOBRE
Laserderm CLINIQUE